Podzimní soustředění 2019

Podzimní prázdniny se nezadržitelně blíží a s nimi i naše tradiční akce - podzimní soustředění. Letos po delší době nepojedeme na Horní Bečvu, ale "přes kopec" do Velkých Karlovic. Věříme, že to bude pro všechny příjemná změna. Letos se soustředění uskuteční v termínu 25. - 30. 10. 2019. Hlásit se mohou všichni atleti SK Přerov narození v roce 2008 a starší.

Čeká nás dvoufázový atletický trénink se zaměřením na rozvoj obecné vytrvalosti, ale také hry, strečink, posilování a jedna návštěva wellness. Určitě se nemají čeho bát ani mladší, ani starší ročníky. :-)

Podrobnější informace najdete v příloze nebo zde. Vyplněné přihlášky odevzdávejte svým trenérům co nejdříve, nejpozději však do pátku 4. 10. 2019. Do stejného termínu je nutné také uhradit poplatek za soustředění - tento termín prosím respektujte! V případě naplněné kapacity dostanou přednost ti, kteří se dříve přihlásí a zaplatí. Děkujeme za pochopení.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně soustředění se neváhejte obrátit na trenérku Martinu Koutňákovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Za 46 dní se na viděnou těší
Bedy a Koutňa

Loňské soustředění se vydařilo a letos to bude ještě lepší!

Nepřehlédněte

Facebook Instagram Videogalerie

  pokyny k odjezdum

 

 

 

Dres na cestách

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.