Anna Špilerová o víkendu 3x na bedně!

Závodní prodloužený víkend měli Špilerovi. Po účasti na páteční Zámecké pětce v Holešově vyrazili v sobotu do Brunálu na Večerní běh, který byl zařazen do Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje. Anička běžela 500 m a závod s přehledem vyhrála (1:38 min), mladší Kristýnka doběhla těsně sedmá (250 m - 59 s). V neděli pak pokračovali do Duban. Anička naprosto zopakovala svůj sobotní výkon - znovu 500 m, znovu čas 1:38 min a znovu první místo! Kristýnka si polepšila na druhou pozici (100 m - 25 s).

A konečně vše Anička završila v pondělí na finále Dětské zlaté ligy v Olomouci. Ve tříkolovém závodu v pětiboji (první dvě kola se konala už na jaře) se opět dokázala prosadit na stupně vítězů a brala bronz. V celkovém pořadí obsadila krásné druhé místo! Tentokrát se dokázala zlepšit v dálce na 319 cm a další výkony byly 10,13 s na 60 m, 19,90 m míčkem, 11,74 s na překážkách a 1:20,11 min na 400 m.