Michaela Brtníčková je Mistryní ČR!

Mistrovství ČR v silničním běhu na 10 km se běželo v neděli 25. září na tradiční trati Běchovice-Praha. Skvělého výsledku dosáhla devatenáctiletá přerovská běžkyně Michaela Brtníčková, která v kategorii juniorek zvítězila ve skvělém výkonu 36:46 min! V kategorii neměla konkurenci, nejbližší soupeřku za sebou nechala o 21 vteřin. V kategorii žen by tímto časem brala sedmé místo.

Závod se nevydařil stejně starému Oliverovi Pungemu. Už od začátku se mu neběželo dobře a výsledkem bylo 16. místo mezi juniory a čas 40:22 min.

V rámci 126. ročníku tohoto legendárního běhu se představili také naši další běžci - Tomáš Kašpařík bral 16. místo v kat. M49 (41:11 min) a Jiří Skřeček doběhl ve stejné kategorii 35. (44:01 min). Petr Punge byl 14. v kategorii M59 (44:57 min) a Jiří Březina 13. v kat. M84 (1:36,51 hod).