Jáchym Kouba pátý na Běhu vítězství, stejně tak i Zdeněk Doležal na 20 km

V sobotu 11. dubna uspořádal atletický oddíl SK Hranice již 48. ročník Běhu vítězství a 44. ročník Hranické dvacítky. V závodě na 20 km se na skvělém pátém místě v kategorii muži B (40 – 49 let) umístil Zdeněk Doležal (1:21:17 hod) a jedenáctý byl Tomáš Kašpařík (1:31:10 hod).

Své zastoupení jsme měli také v kategorii předžáků (roč. 2004 – 2005), kteří závodili na trase dlouhé 500 m. Jáchym Kouba (na fotce ve žlutém tričku) ji zdolal za 1:41 min a obsadil páté místo.

Hranice

Tomáš Kašpařík se navíc pravidelně zúčastňuje mnoha dalších běžeckých závodů včetně seriálu Olomoucké běžecké ligy, kde mu po šesti závodech patří průběžné druhé místo v kat. muži B a čtvrté místo celkově. Výrazně bodoval v pátek 10. dubna na Pikalově krosu v Náměšti na Hané (4,8 km), kde byl druhý v čase 21:22 min.

Dále se představil 4. dubna na „nejstarším trampském běhu v Čechách, jehož tratě vedou po měkkých lesních cestách a pěšinách v údolí Záhořanského potoka“, a sice na 80. ročníku Čendova běhu v Petrově u Prahy. Jeho start byl úspěšný a všem středočeským běžcům ukázal, jak to běhá borcům z Hané, když zvítězil na šestikilometrové trati v kat. muži B (24:25 min).