Skřeček a Kolomazník postupují do finále Čokoládové tretry!

Ve finále Čokoládové tretry bude mít náš oddíl hned dva reprezentanty na trati 300 m mladších žáků. David Skřeček dnes totiž zvítězil na kvalifikačním kole v Olomouci časem 45,49 s. Společně s ním se na start postaví také Jonáš Kolomazník, který zvítězil už ve středu 13. května v Bohumíně (44,20 s). Barvy našeho klubu hájil také Jonatan Kouba, který si letošní „čokoládovku“ doslova užívá (startoval už na čtyřech kvalifikačních kolech). V pondělí 18. 5. dopoledne se ukázal v Prostějově, kde byl druhý na 60 m časem 11,30 s. Odpoledne se pak přesunul do Olomouce, kde doběhl čtvrtý (11,72 s). Byly to větrné závody, proto byly časy celkově horší oproti jiným kvalifikačním kolům. „Po srovnání všech navštívených čokošek musím říct, že v Přerově byla oranizace na jedničku s hvězdičkou a jako jediní jste si dali práci s čokoládkami pro vítěze,“ řekla Jonatanova maminka.

Nepřehlédněte

Facebook Instagram Videogalerie

  pokyny k odjezdum

 

 

 

Dres na cestách

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.