Čejnová a Dvorská si vezou osobáky z Prahy

V sobotu 28. listopadu hostila hala PSK Olympu Praha Mezikrajové utkání družstev staršího žactva. V týmu Olomouckého kraje nechyběli ani tři přerovští atleti - Veronika Čejnová, Nikola Dvorská a Adam Bubík.

Výkon Veroniky Čejnové byl více než zdařilý - ziskem 11 bodů se stala nejúspěšnější členkou olomoucké výpravy (nejlepší z olomouckých hochů Jakub Héža získal rovněž 11 bodů) a její jméno najdeme také v první desítce nejlepších bodovaček celého turnaje (na body dosáhlo přes 80 atletek). Pět bodů získala pro své družstvo za šesté místo v běhu na 60 m př., ve kterém si výrazně vylepšila osobní rekord - z únorových 9,40 s stáhla svůj čas na 9,19 s, kterým se zařadila na druhé místo přerovských historických tabulek. Startovala také ve výšce, kde překonala 158 cm a obsadila páté místo.

DSC 0061

Veronika Čejnová (druhá zprava).

Čejnová startovala také ve smíšené štafetě na 6x200 m. Ta se ale výrazněji neprosadila a s časem 2:38,73 min obsadila ve svém rozběhu páté místo.

Na krátkých překážkách jsme mohli vidět také Nikolu Dvorskou, která se také nenechala zahanbit a za svým osobákem zaostala o pouhých 9 setin (10,27 s). Její výkon ale bohužel na body nestačil. Radost si udělala také v dálce, kde si své osobní maximum vylepšila o tři centimetry na 492 cm. Ale i v této disciplíně to bohužel bylo málo, od jednoho bodu za 10. místo ji dělilo ještě dalších 6 cm.

V koulařském sektoru se představil Adam Bubík. Soutěž se mu ale příliš nevydařila, a tak se musel spokojit s výkonem 11,49 m a 21. příčkou.

V konečném zúčtování obsadilo družstvo děvčat 11. pozici se ziskem 16 bodů. Hoši nasbírali celkem 27,5 bodu, což jim vyneslo 9. místo.

 

Kompletní výsledky zde

Fotogalerie zde

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

 pokyny k odjezdum

 

 

 

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.