Kašpařík vyhrál na Únorovém běhu Smetanovými sady

Ve čtvrtek 18. února pokračoval seriál Olomoucké běžecké ligy druhým závodem - běžci se sjeli do Olomouce na Únorový běh Smetanovými sady a nechyběli mezi nimi ani přerovští Tomáš a Mikuláš Kašpaříkovi. Tomáš závodil ve věkové kategorii mužů nad 40 let, kde nenašel přemožitele a zvítězil. Trať dlouhou 6,5 km zvládl za 24:57 minuty a celkově obsadil šesté místo, když mu na pátého Zdeňka Fojtíka z Brodku u Přerova chyběly pouhé dvě sekundy. Připomeňme si, že v loňském ročníku Olomoucké běžecké ligy Kašpařík ve své kategorii zvítězil a v celkovém pořadí obsadil sedmé místo. V kondičním běhu na 1300 m startoval jeho osmiletý syn Mikuláš (8:39 min / 2. místo). Seriál bude pokračovat v neděli 21. února Během U Žida (Olomouc-Nový Svět).