Samé dvojky Kašpaříka: 2 závody, 2 druhá místa i průběžné druhé místo v seriálu

Třetí závod Šternberského běhání Běh kolem tankodromu proběhl za příjemného slunečného počasí ve středu 13. dubna. Závod je zařazen do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje, a proto se dala očekávat vyšší účast. Skutečnost předčila očekávání - na start se postavilo osm desítek závodníků! Mezi nimi se rozhodně neztratil přerovský Tomáš Kašpařík, který doběhl v kategorii B na krásném druhém místě! Trať dlouhou 8,4 km zvládl za 35:05 minuty. Celkově byl desátý.

O den později se Tomáš představil na Dubnovém běhu Smetanovými sady v Olomouci. Tento závod je součástí seriálu Olomoucké běžecké ligy, kde Tomáš pravidelně patří mezi nejrychlejší závodníky. V tomto závodě doběhl na druhém místě v kategorii B (25:07 min) a celkově byl čtvrtý. Závod měřil 6,5 km. Tímto výkonem tak potvrdil svou stabilní výkonnost a i nadále hájí průběžné druhé místo v seriálu. Ve své kategorii je dokonce první! Průběžné pořadí seriálu naleznete zde.

Kompletní výsledky obou závodů jsou ke stažení v příloze.