Silvestrovský běh v Přerově ovládl Tomáš Blaha, z SK Přerov byl nejrychlejší Zdeněk Doležal

Tradiční běžecký závod na 7,5 km se konal také o Silvestru 2016 v Přerově. 39. ročníku závodu, který pořádal atletický oddíl TJ Spartak Přerov, se za mrazivého počasí zúčastnili také čtyři běžci SK Přerov. Nejrychlejší z nich byl Zdeněk Doležal na čtvrtém místě v kat. veteránů, který na stupně vítězů zaostal pouze o 13 sekund (28:15 min). V téže kategorii obsadil deváté místo Petr Punge (30:56 min) a dvanáctý byl Jiří Skřeček (32:18 min). Veteránskou kategorii i celý závod ovládl Přerovák, který ale hájí barvy AK Kroměříž, Tomáš Blaha (26:30 min). V kategorii mužů do 35 let obsadil páté místo Michal Jančík (35:18 min). Kompletní výsledky jsou ke stažení v příloze.