Zdeněk Doležal a Pungeovi opět na bedně

V sobotu 26. října byl na programu třetí ročník Horského běhu Hranice. V kategorii mužů A se do top ten prosadil dorostenec Oliver Punge, když náročnou dvanáctikilometrovou trať se stoupáním 600 m zvládl proběhnout za 1:06:31 hod. Ve své kategorii bral slušné deváté místo. V kategorii C doběhl druhý Petr Punge, když na svého syna ztratil 6 minut (1:12:28 hod).

O dušičkovém víkendu se na otrokovickém Memoriálu MUDr. Josefa Podmolíka v půlmaratonu prosadil Zdeněk Doležal. V kategorii mužů do 49 let doběhl třetí (1:20:34 hod) a v celkovém pořadí figuroval na třinácté pozici.

V mládežnických kategoriích se dařilo bratrům Pungeovým. Mezi mladšími žáky bral druhé místo Samuel Punge (950 m / 3:21 min) a v kategorii dorostenců byl třetí Oliver Punge (2850 m / 10:33 min). Čtvrtí skončili oba bratři Koubovi. Bez sto metrů dva kilometry běžel starší žák Jáchym Kouba (6:34 min) a 750 metrů přípravkář Jonatan Kouba (3:04 min).

V tentýž den se běžela ve Frýdku-Místku Hornická desítka a účast si opět nenechal ujít Jiří Skřeček. Výkonem 42:34 min bral v kategorii do 49 let dvacáté první místo (celkově 174.).