KP mladšího žactva, skup. D

Vytisknout

Rozpis kol:

1. kolo  4. června  Šumperk   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  18. června Prostějov   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo 30. června Šumperk   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Družstva na 1.-3. místě postupují na Mistrovství Moravy a Slezska družstev.

Rozsah disciplín: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m (pouze hoši), 60 m př., výška, dálka, koule (hoši 3kg, dívky 2kg), míček, oštěp, 4x60 m
Střední tratě hochů se poběží následujícím způsobem: 1. kolo - 800 m, 2. kolo - 1500 m, 3. kolo - 800 i 1500 m

Ve skoku dalekém a ve všech vrhačských disciplínách budou mít všichni účastníci čtyři pokusy. Běh na 60 m se poběží rovnou jako finále - pořadí bude určeno podle časů.



Družstvo mladšího žactva na 1. kole v Šumperku v roce 2020.

 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   29   583,5
2. TJ Šumperk   26   486
3. AC Prostějov   20   119
4. TJ Sokol Nová Hradečná   19   113
5. AK Šternberk   19   109,5
6. Sportovní klub Přerov 1908   18   95
7. Atletika Zábřeh   11   57
8. TJ Uničov   10   59
9. SK Hranice   8   46
10. AK Olomouc B   2   11
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Kroupová Ema 43 20 10 13
2. Tichá Tereza 18,5 8 10,5 -
3. Školová Adéla 15,75 5 6,5 4,25
4. Skřečková Tereza 12,5 1 2,5 9
5. Havránková Jana 2,75 1 1,5 0,25
6. Karlíková Kateřina 1,25 1 0 0,25
7. Vinklárková Julie 1,25 1 0 0,25
8. Frankeová Kristýna 0 0 0 0
9. Odstrčilová Anna 0 0 0 0
10. Přikrylová Zuzana 0 0 0 0
11. Zapletalová Viktorie 0 0 0 0
           
  Celkem 95 37 31 27

 

MLADŠÍ ŽÁCI

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   30   490,5
2. AC Prostějov   26   268
3. AK Šternberk   24   230,5
4. Sportovní klub Přerov 1908   21   190,5
5. Atletika Zábřeh   18   145
6. TJ Sokol Nová Hradečná   12   91
7. TJ Šumperk   12   77,5
8. TJ Uničov   11   85
9. AK Olomouc B   6   39,5
10. SK Hranice   5   41,5
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Kříž Antonín 39,25 12 12,25 15
2. Rybníček Lukáš 36,25 6 12,25 18
3. Knap Jan 34,25 12 7,25 15
4. Kouba Jonatan 22,75 7,75 6 9
5. Holubář Václav 17,75 5,5 12,25 -
6. Gall Filip 15,5 1 3,5 11
7. Vlach Adam 7 2,75 0,5 3,75
8. Přikryl Vítek 5,25 1,25 0 4
9. Kundera Jindřich 4 2,75 0,5 0,75
10. Telička Adam 3,75 3,75 - -
11. Skopal Radim 2,25 0,25 2 -
12. Jakoubek Jakub 1,5 0,25 0,5 0,75
13. Navrátil Vít 1 0,25 0 0,75
13. Prudil Daniel 0 0 - 0
           
  Celkem 190,5 55,5 57 78