KP přípravek

Vytisknout

Rozpis kol:

1. kolo  2. června  Prostějov   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  17. června Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo 25. června Zábřeh   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

V soutěži mohou startovat pouze hoši a dívky narození v letech 2009, 2010 a 2011.

Rozsah disciplín: 60 m, dálka, míček, 600 m (dívky), 800 m (hoši), štafeta 4x60 m, doplňkové disciplíny (1. kolo: hod turbooštěpem, běh přes žebřík; 2. kolo: hod diskem, překážková dráha, 3. kolo hod medicinbalem, skok z místa)

 


 

Družstvo přípravky na 1. kole KP družstev v Prostějově v roce 2020.

 

PŘÍPRAVKA - DÍVKY

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   30   299,5
2. AP Olomouc   27   202,5
3. TJ Šumperk   24   195
4. AK Šternberk   20   156,5
5. AC Prostějov   18   131,5
6. Atletika Zábřeh   13   81
7. Sportovní klub Přerov 1908   13   64
8. SK Hranice   10   36
9. TJ Uničov   6   8
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Židlíková Karolína 33 11 3 19
2. Drozdová Nela 8,5 6 0 2,5
3. Klouparová Natali 6,5 5 0 1,5
4. Zehnálková Nicol 5 - 0 5
5. Školová Aneta 2,75 2 0 0,75
6. Hlavová Ema 2,5 1 0 1,5
7. Hrazdírová Anna 1,75 1 0 0,75
8. Zedková Sofie 1,75 1 0 0,75
9. Nováková Sára 1,5 0 0 1,5
10. Běhalová Kateřina 0,75 0 0 0,75
11. Bendová Adéla 0 - 0 -
12. Figurová Valérie 0 0 0 0
13. Kubíčková Denisa 0 - 0 0
14. Maňáková Lucie 0 0 0 0
15. Mazánová  Karolína 0 - 0 0
16. Méslová Eliška 0 0 0 0
17. Nitková Gabriela 0 - - 0
18. Palová Amálie 0 0 0 -
19. Vlachová Adéla 0 - - 0
20. Zbořilová Zdeňka 0 - 0 0
           
  Celkem 64 27 3 34


PŘÍPRAVKA - HOŠI

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   30   376,5
2. TJ Šumperk   26   187,5
3. Sportovní klub Přerov 1908   24   169,5
4. SK Hranice   19   119
5. Atletika Zábřeh   19   113
6. TJ Sokol Nová Hradečná   15   74
7. AK Šternberk   12   60
8. AP Olomouc   10   34
9. AC Prostějov   6   32,5
10. TJ Uničov   2   7
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Bajcar Šimon 40,5 14 12,5 14
2. Kříž Vojtěch 38,25 18 9 11,25
3. Kolář Adam 33,5 2,25 13 18,25
4. Brettler Matyáš 31 20 - 11
5. Sikora Jakub 6,5 2,25 2 2,25
6. Šajban Matyas 6,5 2,25 2 2,25
7. Martinec Filip 4,25 2,25 2 -
8. Vaculík Petr 2,5 1,75 0,25 0,5
9. Mikeš Michael 2 0,75 1 0,25
10. Kovář Jakub 1 0,75 0,25 0
11. Navrátil Jakub 1 0,75 0 0,25
12. Dvořák Matyáš 0,75 - 0,25 0,5
13. Kratochvíl Radovan 0,5 - - 0,5
14. Poučenský Tobias 0,5 - - 0,5
15. Koňařík David 0,25 - 0 0,25
16. Studený Rostislav 0,25 - 0,25 -
17. Závrbský Jonáš 0,25 0 0 0,25
18. Chaloupka Jan 0 0 0 0
19. Jemelík Tomáš 0 - - 0
20. Mésl Kryštof 0 - - 0
           
  Celkem 169,5 65 42,5 62