Užitečné odkazy:
Český atletický svaz (ČAS)
Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (VCV)
Olomoucká běžecká liga (OBL)
Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje (BPDMOK)
Termínovku soutěží na dráze 2024 si můžete stáhnout zde (stav k 20. 3. 2024).
Termínovku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje 2024 si můžete stáhnout zde.
AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže
DUBEN 2024 | ||||
20. | Jarní běh parkem | Šternberk | 4.BPDMOK | propozice |
22. | Okresní kolo Štafetového poháru | Hranice | propozice | |
23. | Zahajovací závody ml. žactva a přípravek (jen pro SK Přerov!) | Přerov | propozice | |
24. | Přebor Univerzity Palackého | Olomouc | propozice | |
25. | Okresní přebory ml. a st. žactva, dorostu, juniorů a dospělých | Přerov | propozice | |
27. | MČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m na dráze | Holešov | propozice | |
28. | Chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen | Nové Město nad Metují | propozice | |
30. | Čokoládová tretra | Český Těšín | propozice | |
KVĚTEN 2024 | ||||
1. | Přerovský pětiboj, Memoriál J. Králíka ve sprinterském trojboji a VC Přerova v běhu na 1500 m mužů | Přerov | ||
1. | Ječmínkův běh | Chropyně | propozice | |
2. | Čokoládová tretra | Břeclav | propozice | |
3. | Čokoládová tretra | Olomouc | propozice | |
4. | Hášův běh | Moravský Beroun | 5.BPDMOK | |
5. | 1. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek | Ostrava-Vítkovice | ||
7. | 1. kolo KP družstev mladšího žactva | Hranice | ||
8. | MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek | Ostrava-Vítkovice | ||
9. | Krajské finále Štafetového poháru | Šumperk | ||
9. | 1. kolo KP družstev staršího žactva | Šumperk | ||
11. | 1. kolo II. ligy mužů a žen | Hranice | ||
12. | Chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen | Olomouc | ||
12. | Běh Smetanovými sady | Olomouc | 6.BPDMOK | |
13. | Čokoládová tretra | Havířov | propozice | |
15. | 1. kolo KP družstev přípravek (roč. 2013-2015) | Prostějov | ||
16. | Okresní kolo Poháru rozhlasu | Přerov | ||
17. | Čokoládová tretra | Prostějov | propozice | |
18. | Čokoládová tretra | Vsetín | propozice | |
18. | Velká a Malá cena Olomouce | Olomouc | ||
18.-19. | MČR ve vícebojích mužů a žen | Olomouc | ||
20. | Čokoládová tretra | Třinec | propozice | |
21. | Čokoládová tretra | Blansko | propozice | |
22. | Čokoládová tretra | Ostrava | propozice | |
23. | Krajské finále Poháru rozhlasu | Olomouc | ||
23. | Republikové finále Štafetového poháru | Trutnov | ||
25. | 2. kolo II. ligy mužů a žen | Šumperk | ||
27. | 2. kolo KP družstev mladšího žactva | Olomouc | ||
27. | Semifinále Čokoládové tretry | Ostrava | ||
28. | Finále Čokoládové tretry | Ostrava | ||
28. | Zlatá tretra Ostrava | Ostrava | ||
29. | 2. kolo KP družstev staršího žactva | Hranice | ||
30. | 2. kolo KP družstev přípravek (roč. 2013-2015) | Šternberk | ||
ČERVEN 2024 | ||||
1. | MČR veteránů na dráze | Hranice | ||
1. | Chůze pro 3. kolo II. ligy mužů a žen | Praha-Satalice | ||
1. | 2. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek | Olomouc | ||
2. | MMaS staršího žactva | Znojmo | ||
5. | Republikové finále Poháru rozhlasu | Brno | ||
9. | MMaS mladšího žactva | Ostrava-Poruba | ||
9. | 3. kolo II. ligy mužů a žen | Olomouc | ||
11. | 3. kolo KP družstev staršího žactva | Přerov | ||
13. | 3. kolo KP družstev mladšího žactva | Šumperk | ||
15.-16. | MČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek | Ostrava-Vítkovice | ||
17. | 3. kolo KP družstev přípravek (roč. 2013-2015) | Olomouc | ||
18. | Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (jen pro SK Přerov!) | Přerov | ||
21.-22. | MMaS ve vícebojích všech kategorií | Třinec | ||
22. | MU CZE-HUN-POL-SLO-SVK juniorů a juniorek | Brno | ||
25.-27. | Letní olympiáda dětí a mládeže | České Budějovice | ||
29.-30. | MČR mužů a žen | Zlín | ||
ČERVENEC 2024 | ||||
5. | MU CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenek | SVK | ||
6.-7. | MČR ve vícebojích ml. a st. žactva, dorostu a juniorů | Stará Boleslav | ||
12. | Hudební pětka na dráze | Olomouc | ||
20. | MU mužů a žen do 23 let | Kraków / POL | ||
SRPEN 2024 | ||||
3. | Chůze pro 4. kolo II. ligy mužů a žen | Brno | ||
17. | 4. kolo II. ligy mužů a žen | Frýdek-Místek | ||
24.-25. | MČR mužů a žen do 22 let | Jablonec nad Nisou | ||
31.8.-2.9. | European Kids Athletics Games (do 15let) | Brno | ||
ZÁŘÍ 2024 | ||||
7. | Baráž o účast v I. lize mužů a žen na Moravě a ve Slezsku | vítěz mužů sk.E | ||
8. | Semifinále MMaS družstev staršího žactva | Olomouc | ||
8. | Běh s klokanem | Olomouc | 7.BPDMOK | |
10. | KP dorostu, juniorů, mužů a žen | Přerov | ||
13. | Berounský trojúhelník | Moravský Beroun | 8.BPDMOK | |
14. | 3. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek | Třinec | ||
15. | Finále MMaS družstev staršího žactva | Břeclav | ||
15. | VC města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila | Prostějov | ||
19. | Okresní kolo Středoškolského atletického poháru | Přerov | ||
21. | Semifinále MMaS družstev mladšího žactva | Hodonín | ||
21.-22. | MČR žáků a žákyň | Třinec | ||
25. | Krajské finále Středoškolského atletického poháru | Šumperk | ||
25. | KP staršího žactva | Šumperk | ||
28. | MU CZE-CRO-HUN-SLO-SVK žáků a žákyň | CRO | ||
29. | Finále MMaS družstev mladšího žactva | Blansko | ||
ŘÍJEN 2024 | ||||
2. | KP ve vícebojích přípravek (roč. 2013-2015) | Šumperk | ||
5. | Podzimní běh Tyršovými sady | Šternberk | 9.BPDMOK | |
8. | KP ve vícebojích mladšího žactva | Šternberk | ||
10. | Republikové finále Středoškolského atletického poháru | Břeclav | ||
11.-12. | KP ve vícebojích staršího žactva, dorostu, juniorů, mužů a žen | Přerov | ||
12. | Bradelníček | Nová Hradečná | 11.BPDMOK | |
19. | Uničovská maratonka | Uničov | 10.BPDMOK | |
26. | 38. ročník Běhu kolem Moravy | Olomouc | 12.BPDMOK | |
LISTOPAD 2024 | ||||
17. | 44. ročník Běhu 17. listopadu | Přerov | VCV | |
PROSINEC 2024 | ||||
31. | 46. ročník Silvestrovského běhu | Přerov |
BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody
1. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (neděle 5.5.2024, Ostrava-Vítkovice)
Sraz: v 7:50 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí:
1. kolo KP družstev mladšího žactva (úterý 7.5.2024, Hranice)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)
1. kolo KP družstev staršího žactva (čtvrtek 9.5.2024, Šumperk)
Sraz: ve 12:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 12:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)
1. kolo II. ligy mužů a žen (sobota 11.5.2024, Hranice)
Sraz: v 7:50 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)
2. kolo II. ligy mužů a žen (sobota 25.5.2024, Šumperk)
Sraz: v 7:50 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)
2. kolo KP družstev mladšího žactva (pondělí 27.5.2024, Olomouc)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)
2. kolo KP družstev staršího žactva (středa 29.5.2024, Hranice)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)
2. kolo KP družstev přípravek (čtvrtek 30.5.2024, Šternberk)
Sraz: ve 12:45 naproti bazénu
Odjezd: ve 13:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí:
MMaS mladšího žactva (neděle 9.6.2024, Ostrava-Poruba)
Sraz: v 7:45 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)
3. kolo KP družstev mladšího žactva (čtvrtek 13.6.2024, Šumperk)
Sraz: ve 12:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 12:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)
3. kolo KP družstev přípravek (pondělí 17.6.2024, Olomouc)
Sraz: ve 13:15 naproti bazénu
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: