Rozpisy závodů

Vytisknout

Užitečné odkazy:
Český atletický svaz (ČAS)
Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (VCV)
Olomoucká běžecká liga (OBL)
Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje (BPDM)
Chlapácký běh (CHL)

 

AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže

SRPEN 2020
8. MČR v běhu do vrchu Šerák   propozice
8. 5. Domamyslická stěna Mostkovice   propozice
8.-9. MČR mužů a žen Plzeň   propozice
8. 1. Lipenská sedmička Lipník nad Bečvou   propozice
15. Mítink Zlín 2020 Zlín   propozice
23. 3. kolo II. ligy mužů a žen, sk. D Třinec    
29. 2.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek Ostrava   propozice
30. MMaS staršího žactva Uh. Hradiště    
ZÁŘÍ 2020
5. 8. Kosiřské žiganec Drahanovice VCV  
5.-6. MČR juniorů a dorostu Ostrava-Vítkovice    
8. Zlatá tretra Ostrava-Vítkovice    
9. 44. S kopečka do kopečka Svatý Kopeček VCV  
10. Nemilanská osmička Nemilany OBL  
12. Uničovská Maratonka Uničov BPDM  
12. 15. Běh s Klokanem Olomouc VCV propozice
13. Semifinále MMaS družstev staršího žactva (Jihomoravský + Olomoucký kraj) Olomouc    
13. Loučansky mlénsky kolo Loučany OBL  
16. Olympijský běh      
16. Slezanská hodinovka Frýdek-Místek    
19. 37. Litovelská nealkoholická čtrnáctka Litovel VCV  
19.-20. MČR mužů a žen do 22 let Jablonec nad Nisou    
19.-20. MČR žáků a žákyň Třinec    
20. 2. Zámecký štafetový běh Náměšť na Hané   propozice
20. Ostravský maraton Ostrava   propozice
22. Krajské přebory mladšího žactva Prostějov    
22. AIR BAR kros Olomouc OBL  
24. Zářijový běh Smetanovými sady Olomouc OBL  
26. 3.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek Břeclav    
26. 34. Běh kolem Moravy Olomouc VCV  
27. 16. Běh Terezským údolím Náměšť na Hané VCV propozice
27. Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva Břeclav    
27. MČR v silničním běhu na 10 km Běchovice    
27. Velká cena města Prostějova a Memoriál Eduarda Rozbořila Prostějov    
28. MMaS mladšího žactva Olomouc    
ŘÍJEN 2020
1. Novosvětská sedmička Olomouc OBL  
3. Podzimní běh parkem Šternberk BPDM  
3. 2. Běh na Čerťák Rýmařov VCV  
4. MMaS družstev mladšího žactva Blansko    
4. 37. Stará Ves – Alfrédka – Stará Ves Stará Ves VCV  
7. Krajské finále Středoškolského poháru Olomouc    
9. Podzimní běh s Pelikánem Olomouc OBL  
10. 5. Hradčanské vlnky Hradčany VCV  
11. 44. Podzimní Kiosk Šternberk VCV  
16. Běh do vrchu Olbramice Náměšť na Hané OBL  
17. 9. Grymovská pětka Grymov VCV  
18. MMaS v silničním běhu na 10 km Havířov    
18. Přes Valašské kotáry - Běh Zlínem Zlín    
22. Říjnový běh Smetanovými sady Olomouc OBL  
24. 4. Horský běh Hranice Hranice VCV  
28. Pečecká desítka Pečky    
28. 12. Běh za loštickým tvarůžkem Loštice VCV  
31. 16. Běh přes černovírský les Hlušovice VCV  
LISTOPAD 2020
7. Hornická desítka Frýdek-Místek BPDM  
7. MMaS v maratonu a půlmaratonu Otrokovice    
14. MMaS v přespolním běhu Frýdek-Místek    
14. 3. Podzimní běh Červenkou Červenka VCV  
17. 41. Běh 17. listopadu Přerov VCV  
19. Listopadový běh Smetanovými sady Olomouc OBL  
21. MČR v přespolním běhu Běchovice    
21. 9. Přáslavická devítka Přáslavice VCV  
28. 17. Běh okolo náměšťského zámku Náměšť na Hané VCV  
PROSINEC 2020
2. Mikulášská laťka Zlín    
5. 38. Mikulášský běh Olomouc VCV  
17. Prosincový běh Smetanovými sady Olomouc OBL  
26. Náměšťský štěpánský běh Náměšť na Hané OBL  

  

BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody

 

POKYNY K ODJEZDŮM 

3. kolo II. ligy mužů a žen, sk. D (neděle 23. 8. 2020, Třinec)
Sraz:
 v 7:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd:
 v 7:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí:
Předpokládaný návrat:

2.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek (sobota 29. 8. 2020, Třinec)
Sraz: 
v 7:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: 
v 7:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí:
Předpokládaný návrat:

3.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek (sobota 26. 9. 2020, Břeclav)
Sraz:
 v 7:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd:
 v 7:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí:
Předpokládaný návrat: