Rozpisy závodů

Užitečné odkazy:
Český atletický svaz (ČAS)
Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (VCV)
Olomoucká běžecká liga (OBL)
Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje (BPDM)
Chlapácký běh (CHL)

Termínovku soutěží na dráze 2019 i mimo dráhu si můžete stáhnout zde (stav k 7. 3. 2019).
Brožuru Moravskoslezských soutěží 2019 si můžete stáhnout zde (stav k 15. 3. 2019).
Brožuru Atletických soutěží 2019 - II. díl si můžete stáhnout zde.
Termínovku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje (VCV) 2019 si můžete stáhnout zde.

 

AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže

DUBEN 2019
24. Přebory Univerzity Palackého Olomouc   propozice
25. Otevřené okresní přebory Hranice   propozice
26. Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek Přerov   propozice
27. MČR mužů, žen a juniorů v běhu na 10 000 metrů Břeclav    
27. 11. Bělkovický kros Bělkovice 17. VCV  
30. 23. Běh Markovicou Kolšov 7. CHL propozice
KVĚTEN 2019
1. Přerovský pětiboj a Memoriál J. Králíka ve sprinterském trojboji Přerov   propozice
1. Velká cena města Přerova v běhu na 1500 metrů Přerov   propozice
2. Běh okolo Bystřičky Olomouc 8. OBL  
4. 1. kolo MMaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Ostrava    
4. 31. Běh Drahanskou vrchovinou Olšany 18. VCV propozice
4. Hášův běh Moravský Beroun 6. BPDM  
5. MČR v maratonu mužů a žen Praha    
5. 1. Author Šela Cross Run Helfštýn   propozice
5. 1. Náměšť - Střížov - Náměšť Náměšť na Hané 19. VCV  
7. 21. Na Baštu Králec 8. CHL propozice
8. Velká cena města Olomouce Olomouc    
9. Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou Přerov   propozice
11. 43. Běh Mánesovou stezkou Lutín 20. VCV  
11. 10 km chůze pro 2. kolo extraligy, I. a II. ligy mužů a žen Milovice    
11. MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Vyškov    
11.-12. MMaS ve vícebojích Třinec    
12. 7. Hanácká kojetínská desítka Kojetín 21. VCV  
14. 1. kolo KP mladšího žactva Prostějov    
15. 20. Jarní kros Písařova Písařov 9. CHL propozice
15. 1. kolo KP staršího žactva Šumperk    
16. 1. kolo KP přípravek Šumperk    
17. Krajské finále Štafetového poháru Olomouc    
18. 1. kolo II. ligy mužů a žen, sk. D Hranice    
18. 22. Kokina běh Horka nad Moravou 22. VCV  
18. Mattoni půlmaraton Karlovy Vary    
21. Jarní neředínský kros Olomouc 9. OBL  
23. Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou Šumperk    
24. 13. Běh ve Skalce Lázně Skalka 23. VCV  
25. 2. kolo MMaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Olomouc    
25. 6. Čehovská desetitisícovka Čehovice 24. VCV  
25. MČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Jánské Lázně    
25. 10 km chůze pro 3. kolo extraligy, I. a II. ligy mužů a žen Praha    
26. MMaS staršího žactva Znojmo    
26. 7. Půlmaraton údolím Moravské Sázavy Zábřeh 25. VCV  
26. Nadační běh Mamut Přerovem Přerov    
28. Celostátní finále Štafetového poháru Vlašim    
28. 2. kolo KP družstev přípravek Prostějov    
29. 2. kolo KP družstev staršího žactva Olomouc    
29. 6. Kolem Skalky Šumperk 10. CHL propozice
30. 2. kolo KP družstev mladšího žactva Šumperk    
31.5.-2.6. MČR ve vícebojích juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího a mladšího žactva Zlín    
ČERVEN 2019
1. 26. Běh o štěně Olomouc 26. VCV propozice
1. Mattoni půlmaraton České Budějovice    
2. 5. Smejkalovky pomáhají Olomouc   propozice
5. 5. Koutecká vertikála Kouty nad Desnou 11. CHL propozice
8. 2. kolo II. ligy mužů a žen, sk. D Olomouc    
8. 9. Náměšťský čtvrtmaraton Náměšť na Hané 27. VCV  
9. 8. Štědrý běh Štědrákova Lhota 12. CHL propozice
11. Celostátní finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou Plzeň    
11. Praga Academica Praha    
12. Černovírská osmička Olomouc 10. OBL  
12. 4. Poběž a uvidíš! Hraběšice 13. CHL propozice
15. MČR veteránů na dráze Svitavy    
15.-16. MČR mužů a žen do 22 let na dráze Praha-Eden    
15. Mattoni půlmaraton Olomouc    
17. 3. kolo KP družstev přípravek Olomouc    
18. 3. kolo KP družstev mladšího žactva Hranice    
19. 3. kolo KP družstev staršího žactva Přerov    
19. 3. Olympijský běh Olomouc Olomouc   propozice
19. 3. Bratrušovské vrchy Bratrušov 14. CHL propozice
20. MČR v běhu na 24 hodin Kladno    
20. Zlatá tretra Ostrava    
21. Atletický pátek žactva Prostějov    
22. 3. kolo II. ligy mužů a žen, sk. D Šumperk    
22. 5. Běh Jana Opletala Lhota nad Moravou 28. VCV  
24.-26. Letní olympiáda dětí a mládeže Jablonec n.N.    
25. Letní oddílové víceboje mladšího žactva a přípravek Přerov   propozice
29. MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze Olomouc    
29. 12. Lulečská šestka Nemojany 29. VCV propozice
30. Náměšťské štafety dvojic Náměšť na Hané 11. OBL  
ČERVENEC 2019
5. 9. Běh pod Slunečnou Moravský Beroun 30. VCV  
6. MU CZE-HUN-POL-SLO-SVK juniorů a juniorek Maďarsko    
12. 9. Hudební pětka na dráze Olomouc 31. VCV  
13. MU CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenek Slovensko    
13. 12. Nemojanská devítka Nemojany 32. VCV propozice
17. Velká cena Tábora Tábor    
20. MU CZE-CRO-HUN-AUT-SVK-SLO veteránů Maďarsko    
20. Velká cena Nového Města nad Metují Nové Město n.M.    
21. 6. Koblížkový pasecký běh Paseka 33. VCV  
26.-27. MČR mužů a žen na dráze Brno    
27. MMaS v běhu do vrchu Krásná-Lysá hora    
SRPEN 2019
3. 10 km chůze pro 4. kolo extraligy, I. a II. ligy mužů a žen Přerov    
17. 11. Jesenický maraton Ramzová 34. VCV  
17. 8. Jesenický půlmaraton Ramzová 35. VCV  
17. Mladá Evropa (do 19 let) Jablonec n.N.    
17. Zlín 2019 Zlín    
21. Krajské přebory mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Olomouc    
24. 4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. D Ostrava    
24. 33. Běžecký mítink - Bohuňovice Bohuňovice 36. VCV  
25. 4. Podlesácká desítka Grygov 37. VCV  
28. Memoriál Josefa Sečkáře Brno    
31. Baráž o I. ligu mužů a žen na Moravě a ve Slezsku ?    
31. 33. Běh kolem Moravy Olomouc 38. VCV  
ZÁŘÍ 2019
4. Krajské přebory staršího žactva Olomouc    
4. 43. S kopečka do kopečka Svatý Kopeček 39. VCV propozice
4. 24. Běh na Senovou Šumperk 15. CHL propozice
7. Birell Grand Prix Praha Praha    
7. 7. Kosířské žiganec Drahanovice 40. VCV  
10. EKAG - European Kids Athletics Games (do 15 let) Brno    
11. 15. Okolo Lováku V sedle, silnice Šumperk-Bohdíkov 16. CHL propozice
12. Nemilanská osmička Olomouc 12. OBL  
14. 3. kolo MMaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Břeclav    
14. Uničovská maratonka Uničov 7. BPDM  
14. 26. 2 míle Josefa Odložila Dětřichov u Jeseníku 41. VCV  
15. Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva Uh. Hradiště    
15. Loučansky mlénsky kolo Loučany 13. OBL  
15. 7. Štědrákovský půlmaraton Štědrákova Lhota 42. VCV  
17. Krajské přebory mladšího žactva Prostějov    
18. O pohár primátora města Přerova (ml. a st. žactvo okresu Přerov) Přerov    
18. 15. Kros AZ Ekothermu Šumperk 17. CHL propozice
20.-22. MČR žactva na dráze Kolín    
21. MMaS v maratonu mužů a žen Ostrava    
21. Mattoni půlmaraton Ústí nad Labem    
21. MČR veteránů v silničním běhu Zlín    
21. MČR veteránů ve vrhačských vícebojích Brno-Žabovřesky    
21. Brádelníček Nová Hradečná 8. BPDM  
21. 36. Litovelská nealkoholická čtrnáctka Litovel 43. VCV  
22. MMaS mladšího žactva Hranice    
22. Velká cena města Prostějova a Memoriál Eduarda Rozbořila Prostějov    
24. AIR BAR kros Olomouc 14. OBL  
25. 28. Kros obchodní akademie Šumperk 18. CHL propozice
25. Krajské finále Středoškolského poháru Olomouc    
26. Zářijový běh Smetanovými sady Olomouc 15. OBL  
27. 15. Běh Terezským údolím Náměšť na Hané 44. VCV  
28. 14. Běh s Klokanem Olomouc 45. VCV  
28. MU CZE-CRO-HUN-SLO-SVK žáků a žákyň Slovinsko    
28. MČR družstev juniorů a juniorek Plzeň    
28. MČR družstev dorostenců a dorostenek Ostrava    
28.-29. MČR ve vícebojích veteránů Litomyšl    
29. MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, dorostenců Běchovice    
29. Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva ?    
29. Čtvrtmaraton Mezi lesy Prostějovičky    
ŘÍJEN 2019
2. 20. Kaskády Šumperk 19. CHL propozice
3. Novosvětská osmička Olomouc 16. OBL  
5. MČR družstev staršího žactva Praha    
5. MČR veteránů v přespolním běhu Zvole    
5. 1. Běh na Čerťák Rýmařov 46. VCV  
5. Podzimní běh parkem Nová Hradečná 9. BPDM  
6. Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva Šumperk    
6. 36. Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves Stará Ves u Rýmařova 47. VCV  
6. 21. Běh salónu Zdena Ruda nad Moravou 20. CHL propozice
9. Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek Šumperk    
9. 27. Šumperská hodinovka Šumperk 21. CHL propozice
12. MČR v maratonu veteránů Praha-Stromovka    
12. Chřibský maraton Kroměříž    
12. 4. Hradčanské vlnky Hradčany 48. VCV  
13. Slovácký běh Uh. Hradiště    
13. 43. Podzimní Kiosk Šternberk 49. VCV  
13. 25. Hrabenovský kros Hrabenov 22. CHL propozice
15. Podzimní neředínský kros Olomouc 17. OBL  
16. 10. Malínská osmička Nový Malín 23. CHL propozice
18. Běh do vrchu Olbramice Náměšť na Hané 18. OBL  
19. MMaS v přespolním běhu Ostravice    
19. 8. Grymovská pětka Grymov 50. VCV  
20. Přes Valašské kotáry - běh Zlínem Zlín    
20. 34. Horokros Šumperk 24. CHL propozice
24. Říjnový běh Smetanovými sady Olomouc 19. OBL  
26. 3. Horský běh Hranice 51. VCV propozice
28. 11. Běh za loštickým tvarůžkem Náměšť na Hané 52. VCV  
LISTOPAD 2019
2. MMaS v silničním běhu na 10 km mužů a žen Frýdek-Místek    
9. 15. Běh přes černovírský les Hlušovice 53. VCV  
10. Velká Kunratická Praha-Kunratice    
16. 2. Podzimní běh Červenkou Červenka 54. VCV  
17. 40. Běh 17. listopadu Přerov 55. VCV  
21. Listopadový běh Smetanovými sady Olomouc 20. OBL  
23. MČR v přespolním běhu mužů, žen a juniorů Dříteč    
23. 8. Běh svaté Kateřiny Přáslavice 56. VCV  
30. 16. Běh okolo náměšťského zámku Náměšť na Hané 57. VCV  
PROSINEC 2019
7. 37. Mikulášský běh Olomouc 58. VCV  
10. Celostátní finále Středoškolského atletického poháru Ostrava    
14. Mezikrajové utkání družstev staršího žactva Ostrava    
14. Běh okolo náměšťského zámku Náměšť na Hané    
19. Prosincový běh Smetanovými sady Olomouc 21. OBL  
26. Náměšťský štěpánský běh Náměšť na Hané 22. OBL  
31. Silvestrovský běh Přerov    
31. 36. Silvestrovský běh Prostějov    

  

BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody

 

POKYNY K ODJEZDŮM 

Otevřené okresní přebory (čtvrtek 25. 4. 2019, Hranice)
Sraz: ve 13:50 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 14:00 zájezdovým autobusem

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

 

 

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.