Kadrmanová a Májová mají bronz z MMaS

V sobotu 9. února se již tradičně v bratislavské hale Elán konalo Mistrovství Moravy a Slezska v atletice všech kategorií. Také oddíl SK Přerov zde měl své zástupce. Nejvýše dosáhly Ivana Kadrmanová v závodě žen na 3000 m (12:40,26 min) a Veronika Májová v běhu na 60 m př. starších žaček (9,61 s- osobní rekord). Obě si za své výkony vysloužily bronzové medaile. Májová navíc přidala páté místo ve skoku do výšky (152 cm).

Dvakrát pátí byli také starší žáci. Pavel Mikuláček zaostal za svým osobákem v dálce o pouhých 5 cm (535 cm), Rostislav Mališka zaběhl 60 m př. za 9,20 s a o setinu zaostal za svým rozběhovým časem. Navíc byl sedmý na hladké šedesátce (8,06 s), ale také zde se mu lépe běželo v rozběhu (7,77 s- osobní rekord). Další sedmé místo a osobní rekord přidal Daniel Pátek ve výšce žáků (165 cm).

Do první desítky, byť ji uzavírá, se probojovala také Anna Špačková v závodě na 800 m žaček (2:45,49 min- osobní rekord). O dvě příčky níže doběhl 3000m dorostenec Jan Jakubíček (11:22,26 min).

Z rozběhů do dalších bojů bohužel nepostoupili žačka Tereza Dobiášová (60m- 8,66 s) ani žáci Pavel Mikuláček (60m př.- 9,57 s) a Václav Klvaňa (60m př.- 10,07 s).