KP přípravek

Rozpis kol:

1. kolo  15. května Prostějov   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  30. května Šternberk   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo 17. června Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

V soutěži mohou startovat pouze hoši a dívky narození v letech 2013, 2014 a 2015.

Rozsah disciplín:

1. kolo 2. kolo 3. kolo
Běh na 4x333 m Běh na 4x60 m Běh na 4x60 m
Běh na 60 m Běh na 50 m Běh na 60 m
Běh na 600 / 800 m Běh na 400 / 500 m Běh na 600 / 800 m
Skok daleký Skok daleký Skok daleký
Hod míčkem Hod míčkem Hod raketkou
     
Hod medicinbalem pozadu   Hod medicinbalem popředu   Hod medicinbalem autově
Běh přes žebříček Opičí dráha Běh na 60 m př.
50x skok přes švihadlo Skok z místa Panák přes žebříček

 
Družstvo přípravky na 1. kole KP družstev v Prostějově v roce 2024.

 

DÍVKY

      hl.b.   pom.b.
1. AC Prostějov   10   174,5
2. AK Olomouc   9   109
3. TJ Šumperk   8   85,5
4. TJ Uničov   7   49
5. AK Šternberk   6   46
6. Sportovní klub Přerov 1908   5   40
8. AP Olomouc   4   31,5
7. TJ Sokol Nová Hradečná   3   29
9. SK Hranice   2   23,5
10. Atletika Zábřeh   0   0
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Špilerová Anna 24 24    
2. Cieslarová Adéla 7 7    
3. Kanovská Stella 4 4    
4. Jiříková Sabina 2,5 2,5    
5. Kovářová Kamila 2,5 2,5    
6. Borůvková Ela 0 0    
7. Darebníčková Julie 0 0    
8. Hrabovská Valerie 0 0    
9. Matyášová Laura 0 0    
10. Michálková Aneta 0 0    
11. Mňačková karolína 0 0    
12. Mohaplová Adéla 0 0    
13. Možíšová Kristýna 0 0    
14. Talavášková Lucie 0 0    
15. Vlattenová Johanna 0 0    
16. Vodičková Natálie 0 0    
           
  Celkem 40 40 0 0

 

HOŠI

      hl.b.   pom.b.
1. AC Prostějov   9   152,5
2. AK Olomouc   8   146
3. AP Olomouc   7   106,5
4. AK Šternberk   6   82
5. TJ Šumperk   5   54
6. Sportovní klub Přerov 1908   4   30
8. TJ Uničov   3   17
7. SK Hranice   2   14
9. Atletika Zábřeh   0   0
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Peichl Patrik 18 18    
2. Tesař Tobiáš 7 7    
3. Borek Filip 2,5 2,5    
4. Kubačka Mikuláš 2,5 2,5    
5. Domanský Tomáš 0 0    
6. Dudík Jakub 0 0    
7. Horáček Ondřej 0 0    
8. Chalupecký Dominik 0 0    
9. Kubík Jan 0 0    
10. Pisařík Josef 0 0    
11. Talavášek Ondřej 0 0    
12. Tománek Vojtěch 0 0    
           
  Celkem 30 30 0 0

Nepřehlédněte

           

 

     

 

 pokyny k odjezdum

 

 Dres na cestách

© 2010-2024 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.