Rozpisy závodů

Užitečné odkazy:
Český atletický svaz (ČAS)
Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (VCV)
Olomoucká běžecká liga (OBL)
Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje (BPDMOK)


Termínovku soutěží na dráze 2024 si můžete stáhnout zde (stav k 20. 3. 2024).
Termínovku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje 2024 si můžete stáhnout zde.

 

AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže

KVĚTEN 2024
22. Čokoládová tretra Ostrava   propozice
23. Krajské finále Poháru rozhlasu Olomouc   propozice
23. Republikové finále Štafetového poháru Trutnov   propozice
24. 2. kolo Dětské zlaté ligy Olomouc-Hejčín   propozice
25. 2. kolo II. ligy mužů a žen Šumperk   propozice
27. 2. kolo KP družstev mladšího žactva Olomouc   propozice
27. Semifinále Čokoládové tretry Ostrava    
28. Finále Čokoládové tretry Ostrava    
28. Zlatá tretra Ostrava Ostrava   propozice
29. 2. kolo KP družstev staršího žactva Hranice   propozice
30. 2. kolo KP družstev přípravek (roč. 2013-2015) Šternberk   propozice
30. Májové závody minipřípravek a školiček (jen pro SK Přerov) Přerov    
ČERVEN 2024
1. MČR veteránů na dráze Hranice    
1. Chůze pro 3. kolo II. ligy mužů a žen Praha-Satalice   propozice
1. 2. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek Olomouc    
2. MMaS staršího žactva Znojmo    
5. Republikové finále Poháru rozhlasu Brno    
7. Finále Dětské zlaté ligy Olomouc    
9. MMaS mladšího žactva Ostrava-Poruba    
9. 3. kolo II. ligy mužů a žen Olomouc    
11. 3. kolo KP družstev staršího žactva Přerov    
13. 3. kolo KP družstev mladšího žactva Šumperk    
15.-16. MČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek Ostrava-Vítkovice   propozice
17. 3. kolo KP družstev přípravek (roč. 2013-2015) Olomouc    
18. Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (jen pro SK Přerov!) Přerov    
21.-22. MMaS ve vícebojích všech kategorií Třinec   propozice
22. MU CZE-HUN-POL-SLO-SVK juniorů a juniorek Brno    
25.-27. Letní olympiáda dětí a mládeže České Budějovice   propozice
29.-30. MČR mužů a žen Zlín    
ČERVENEC 2024
5. MU CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenek SVK    
6.-7. MČR ve vícebojích ml. a st. žactva, dorostu a juniorů Stará Boleslav    
12. Hudební pětka na dráze Olomouc    
20. MU mužů a žen do 23 let Kraków / POL    
SRPEN 2024
3. Chůze pro 4. kolo II. ligy mužů a žen Brno    
17. 4. kolo II. ligy mužů a žen Frýdek-Místek    
24.-25. MČR mužů a žen do 22 let Jablonec nad Nisou    
31.8.-2.9. European Kids Athletics Games (do 15let) Brno    
ZÁŘÍ 2024
7. Baráž o účast v I. lize mužů a žen na Moravě a ve Slezsku vítěz mužů sk.E    
8. Semifinále MMaS družstev staršího žactva Olomouc    
8. Běh s klokanem Olomouc 7.BPDMOK  
10. KP dorostu, juniorů, mužů a žen Přerov    
13. Berounský trojúhelník Moravský Beroun 8.BPDMOK  
14. 3. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek Třinec    
15. Finále MMaS družstev staršího žactva Břeclav    
15. VC města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila Prostějov    
19. Okresní kolo Středoškolského atletického poháru Přerov    
21. Semifinále MMaS družstev mladšího žactva Hodonín    
21.-22. MČR žáků a žákyň Třinec    
25. Krajské finále Středoškolského atletického poháru Šumperk    
25. KP staršího žactva Šumperk    
28. MU CZE-CRO-HUN-SLO-SVK žáků a žákyň CRO    
29. Finále MMaS družstev mladšího žactva Blansko    
ŘÍJEN 2024
2. KP ve vícebojích přípravek (roč. 2013-2015) Šumperk    
5. Podzimní běh Tyršovými sady Šternberk 9.BPDMOK  
8. KP ve vícebojích mladšího žactva Šternberk    
10. Republikové finále Středoškolského atletického poháru Břeclav    
11.-12. KP ve vícebojích staršího žactva, dorostu, juniorů, mužů a žen Přerov    
12. Bradelníček Nová Hradečná 11.BPDMOK  
19. Uničovská maratonka Uničov 10.BPDMOK  
26. 38. ročník Běhu kolem Moravy Olomouc 12.BPDMOK  
LISTOPAD 2024
17. 44. ročník Běhu 17. listopadu Přerov VCV  
PROSINEC 2024
31. 46. ročník Silvestrovského běhu Přerov    

  

BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody

 

POKYNY K ODJEZDŮM

2. kolo II. ligy mužů a žen (sobota 25.5.2024, Šumperk)
Sraz: v 7:35 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 7:45 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Ivana Kolomazníková

2. kolo KP družstev mladšího žactva (pondělí 27.5.2024, Olomouc)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)

2. kolo KP družstev staršího žactva (středa 29.5.2024, Hranice)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)

2. kolo KP družstev přípravek (čtvrtek 30.5.2024, Šternberk)
Sraz: ve 12:45 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Veronika Budařová (tel. 774 395 502), Zdeňka Fuksová (tel. 720 704 491)

MMaS mladšího žactva (neděle 9.6.2024, Ostrava-Poruba)
Sraz: v 7:45 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)

3. kolo KP družstev mladšího žactva (čtvrtek 13.6.2024, Šumperk)
Sraz: ve 12:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 12:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)

3. kolo KP družstev přípravek (pondělí 17.6.2024, Olomouc)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí:

Nepřehlédněte

           

 

     

 

 pokyny k odjezdum

 

 Dres na cestách

© 2010-2024 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.