MMaS dorostenců a dorostenek

Rozpis kol:

1. kolo 5. května Ostrava   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  1. června Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
Finále 14. září Třinec   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Do finále MMaS (14. září, Třinec) postupuje prvních 10 družstev po 2 kolech.

Štafeta dorostenců na 2. kole v Olomouci v roce 2024.

 

DOROSTENKY

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   18   273,5
2. SSK Vítkovice   17   196
3. Atletika Holešov   16   186
4. Atletika Poruba   15   173
5. AC Moravská Slavia Brno   14   134,5
6. TJ Sokol Opava   13   122
7. TJ Slezan Frýdek-Místek   12   96
8. AK Zlín   11   75
9. TJ Lokomotiva FOSFA Břeclav   10   48
10. Sportovní klub Přerov 1908   9   30
11. AC Slovácká Slavia Uh.Hradiště   8   16
12. TJ Uničov   7   15
13. AC Prostějov   6   13
14. TJ Znojmo   5   11
15. SK Hranice   4   10
16. Atletika Holešov "B"   3   6
17. AK Kroměříž   0   0
18. TJ Šumperk   -1   0
           
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Přikrylová Zuzana 11 11    
2. Školová Adéla 11 11    
3. Kroupová Ema 5 5    
4. Andrisová Klára 3 3    
5. Hrabovská Julie 0 0    
6. Hradilová Eliška 0 0    
7. Hrdličková Anežka 0 0    
8. Odstrčilová Anna 0 0    
           
  Celkem 30 30 0 0

 

DOROSTENCI

      hl.b   pom.b.
1. AK Olomouc       352
2. TJ Sokol Opava       158
3. TJ Lokomotiva FOSFA Břeclav       132
4. AC Moravská Slavia Brno       110,5
5. TJ Slezan Frýdek-Místek       82
6. Atletika Poruba       64
7. Atletika Slavkov u Brna       53
8. AK Zlín       50
9. AC Slovácká Slavia Uh.Hradiště       47,5
10. Sportovní klub Přerov 1908       46,5
11. SSK Vítkovice       39
12. AK Šternberk       38
13. TJ Uničov       16
14. TJ Slezan Opava       15
15. SKM Valašské Meziříčí       10
16. TJ Znojmo       8,5
17. AC Prostějov       0
18. AK Kroměříž       0
           
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Knap Jan 18 18    
2. Beránek Adam 10 10    
3. Kostka Jakub 9 9    
4. Kundera Jindřich 4,5 4,5    
5. Kříž Antonín 4 4    
6. Gall Filip 1 1    
7. Přikryl Vítek 0 0    
8. Rybníček Lukáš 0 0    
9. Vančura Michal 0 0    
           
  Celkem 46,5 46,5 0 0

Nepřehlédněte

           

 

     

 

 pokyny k odjezdum

 

 Dres na cestách

© 2010-2024 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.