Členství v oddíle

1) TRÉNINKY

PŘÍPRAVKA (ročník 2010 a mladší)
Tréninky probíhají po celý školní rok a začínáme od září. Během školních prázdnin a státních svátků se tréninky nekonají. Trénujeme 1 - 2x týdně a to podle tohoto rozpisu.

OSTATNÍ ČLENOVÉ (ročník 2009 a starší)
Tréninky probíhají po celý kalendářní rok, během školních prázdnin a státních svátků podle dohody s trenérem. Trénujeme 2x a více týdně a to podle tohoto rozpisu.

V zimním období trénujeme také v tělocvičnách, a to od začátku listopadu až do konce března. V ostatních měsících jsme výhradně na stadionu (stadion SK Přerov, Alšova ul. - poblíž zimního stadionu). Během rekonstrukce stadionu dočasně probíhají tréninky na hřištích ZŠ Trávník, ZŠ Svisle a stadionu TJ Spartak Přerov! Věnujte prosím zvýšenou pozornost rozpisu tréninků.

 

2) ODDÍLOVÉ PŘÍSPĚVKY V ROCE 2021

Přípravka (ročník 2010 a mladší) hradí příspěvky vždy pololetně (září - prosinec, leden - červen), ostatní (ročník 2009 a starší) za celý kalendářní rok.

Příspěvky lze hradit VÝHRADNĚ PŘEVODEM NA ÚČET!

č. ú.: 21532831/0100
Variabilní symbol: 1
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení atleta, časový úsek např. "květen až červen"

O zadané platbě neprodleně informujte e-mailem předsedu oddílu p. Klvaňu na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a svého trenéra - uvádějte datum platby, částku a za koho peníze hradíte.

VÝŠE PŘÍSPĚVKŮ:
Je pro všechny stejná. V roce 2021 byly oddílové příspěvky sníženy na 1500 Kč za celý kalendářní rok.
Přípravka tedy uhradí za 1. pololetí (květen-červen 2021) částku 500 Kč a za 2. pololetí (září-prosinec 2021) částku 1000 Kč. Ostatní hradí celou částku 1500 Kč (květen-prosinec 2021).

Příspěvky nejsou platbou za počet absolvovaných tréninků, ale jedná se o příspěvek na celoroční činnost oddílu (pronájmy tělocvičen, doprava, vybavení a pomůcky, materiál, údržba a provoz dráhy, šaten apod.).

Oddílové příspěvky za 1. pololetí uhraďte nejpozději do 30. 6. 2021.

 

3) LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ
Povinností každého aktivního (tj. trénujícího a závodícího) člena oddílu je mít platné lékařské potvrzení o způsobilosti závodně provozovat atletiku. Toto potvrzení platí 12 měsíců a vydává jej obvodní lékař (součástí vyšetření je i změření klidového EKG). U vrcholových sportovců (členové SCM a další, kteří budou individuálně informováni) je nutná prohlídka u sportovního lékaře.

Vzor lékařského potvrzení a vyhlášku Ministerstva zdravotnictví ČR o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu si můžete stáhnout níže.

 

4) NOVÝ ČLEN

Pokud máte zájem stát se novým členem oddílu atletiky SK Přerov, kontaktujte trenérku Martinu Koutňákovou (platí pro přípravky, tj. ročníky 2010 a mladší) nebo konkrétního trenéra (platí pro žactvo a starší, tj. ročníky 2009 a starší).

Přihlášku do atletického oddílu SK Přerov si můžete stáhnout níže, vyplněnou ji zašlete emailem. Na prvním tréninku je nutné odevzdat také vyplněný souhlas se zpracováním osobních údajů - Podpisový list (rovněž ke stažení níže).

Nepřehlédněte

Facebook Instagram Videogalerie

 

 


 pokyny k odjezdum

 

 Dres na cestách

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.