Rozpis kol:
1. kolo | 15. května | Olomouc | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie | |
2. kolo | 31. května | Šumperk | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie | |
3. kolo | 20. června | Hranice | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie | |
SF MMaS | 26. srpna | Třinec | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie | |
MMaS | 10. září | Frýdek-Místek | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie |
Do semifinále MMaS (Třinec 26. 8. 2023) postupuje prvních 5 družstev ze základní části. Ze semifinále postupuje prvních 5 družstev do finále MMaS (Frýdek-Místek 10. 9. 2023).
Rozsah disciplín: 60 m,150 m, 300 m, 800 m (2. a 3. kolo dívky i hoši), 1500 m (1. a 3. kolo dívky i hoši), 3000 m (3. kolo dívky i hoši), 100 m př., 200 m př., 1500 m př. (2. kolo dívky i hoši = zároveň KP jednotlivců), výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo, 4x60 m (1. a 3. kolo), 4x300 m (2. a 3. kolo)
3. kolo je zároveň KP jednotlivců.
Všechny běhy včetně 60 m se poběží rovnou jako finále - pořadí bude určeno podle časů. Ve skoku dalekém a ve všech vrhačských disciplínách budou 3 pokusy a finále. V případě velkého počtu přihlášených v disciplíně může pořadatel po dohodě s ŘP přistoupit k rozdělení na skupinu A (3+3 pokusy) a B (pouze 3 pokusy).
Družstvo staršího žactva na 2. kole v Šumperku v roce 2023.
STARŠÍ ŽÁCI
hl.b. | pom.b. | ||||
1. | AK Olomouc | 24 | 985 | ||
2. | Sportovní klub Přerov 1908 | 21 | 694,5 | ||
3. | AC Prostějov | 18 | 534,5 | ||
4. | TJ Sokol Nová Hradečná | 13 | 218 | ||
5. | AK Šternberk | 12 | 216 | ||
6. | Atletika Zábřeh | 9 | 121,5 | ||
7. | TJ Šumperk | 6 | 110,5 | ||
8. | SK Hranice | 5 | 58 | ||
Úspěšnost: | Celkem | 1.kolo | 2.kolo | 3.kolo | |
1. | Kouba Jonatan | 91 | 28 | 30 | 33 |
2. | Knap Jan | 86 | 27 | 25 | 34 |
3. | Gall Filip | 81 | 29 | 29 | 23 |
4. | Rybníček Lukáš | 75 | 21 | 26 | 28 |
5. | Kříž Antonín | 71 | 24 | 23 | 24 |
6. | Kolář Adam | 69,75 | 10 | 31 | 28,75 |
7. | Kundera Jindřich | 54 | 18 | 13 | 23 |
8. | Beránek Adam | 38 | 10 | 9 | 19 |
9. | Bajcar Šimon | 35,75 | 13 | 11 | 11,75 |
10. | Navrátil Jakub | 26,75 | 0 | 11 | 15,75 |
11. | Vančura Michal | 20,75 | 7 | - | 13,75 |
12. | Jakoubek Jakub | 19 | 5 | 2 | 12 |
13. | Přikryl Vítek | 18 | 9 | 6 | 3 |
14. | Kostka Jakub | 5 | - | 0 | 5 |
15. | Navrátil Vít | 3,5 | - | 3,5 | - |
Celkem | 694,5 | 201 | 219,5 | 274 |
STARŠÍ ŽÁKYNĚ
hl.b. | pom.b. | ||||
1. | AK Olomouc | 21 | 1034,5 | ||
2. | TJ Šumperk | 17 | 643 | ||
3. | AC Prostějov | 16 | 641,5 | ||
4. | Sportovní klub Přerov 1908 | 12 | 419 | ||
5. | Atletika Zábřeh | 8 | 179 | ||
6. | AK Šternberk | 7 | 168 | ||
7. | TJ Sokol Nová Hradečná | 3 | 105 | ||
Úspěšnost: | Celkem | 1.kolo | 2.kolo | 3.kolo | |
1. | Nováková Sára | 74 | 28 | 28 | 18 |
2. | Kroupová Ema | 69 | 21 | 24 | 24 |
3. | Odstrčilová Anna | 55 | 18 | 18 | 19 |
4. | Rudolfová Lenka | 53 | 18 | 19 | 16 |
5. | Andrisová Klára | 39 | 12 | 17 | 10 |
6. | Kuklová Julia | 35 | 17 | 18 | - |
7. | Maňáková Lucie | 26 | 13 | 13 | - |
8. | Méslová Eliška | 21 | 5 | 8 | 8 |
9. | Hrabovská Julie | 18 | 1 | 10 | 7 |
10. | Zbořilová Andrea | 8,5 | 4 | 2,5 | 2 |
11. | Hradilová Eliška | 8 | 4 | 4 | - |
12. | Klouparová Natali | 7 | 0 | 7 | - |
13. | Zapletalová Viktorie | 4 | 1 | 3 | - |
14. | Vinklárková Julie | 3,5 | - | 3,5 | - |
15. | Škrášková Marie | 3 | 1 | 2 | - |
16. | Fuksová Dominika | 1 | 0 | - | 1 |
17. | Hlavová Ema | 1 | 1 | - | - |
18. | Čudková Anna | 0 | - | 0 | - |
19. | Knoppová Adéla | 0 | - | 0 | - |
Celkem | 426 | 144 | 177 | 105 |