II. liga mužů a žen, skup. D

Rozpis kol:

1. kolo 18. května Hranice   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  8. června  Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  22. června  Šumperk   článek výsledky fotogalerie videogalerie
4. kolo  25. srpna  Ostrava   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Družstva na 1.-4. místě postupují do baráže o I. ligu, která se koná v sobotu 31. 8. 2019 - uspořádá ji předposlední družstvo z I. ligy mužů po 4 kolech (největšími aspiranty jsou Třinec, Zlín a Břeclav). 

 

 

Družstva SK Přerov mužů a žen v loňské baráži o I. ligu v roce 2017.

 

ŽENY

      hl.b.   pom.b.  
1. SSK Vítkovice   36   1166,5  
2. AK EZ Kopřivnice   30   442,5  
3. AK Šternberk   24   374  
4. SK Hranice   22   384  
5. TJ Šumperk   21   360,5  
6. SKM Valašské Meziříčí   17   304  
7. Sportovní klub Přerov 1908   17   287,5  
8. AK Bohumín   8   206  
9. TJ Jäkl Karviná   5   115  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Patalová Gabriela 108 31 22 29 26
2. Dvorská Nikola 37 14 8 15 -
3. Čejnová Veronika 28,5 13 - 10,5 5
4. Bubíková Kateřina 26 14 12 - -
5. Zatloukalová Barbora 20 - 20 - -
6. Válková Tereza 18 7 7 - 4
7. Vašinová Pavlína 10 0 - 10 -
8. Dohnalová Hana 8 1 7 - -
9. Procházková Michaela 8 - 8 - -
10. Jedličková Aneta 6 6 - - -
11. Laitochová Elena 5 1 2 2 -
12. Jusková Petra 4 1 - - 3
13. Drozdová Alice 3 0 3 - -
14. Vyhňáková Nikola 3 1 - - 2
15. Šindelková Dominika 2 2 - - -
16. Novotná Tereza 1 0 0 1 -
17. Bubíková Stanislava 0 - - - -
18. Budařová Veronika 0 0 - - -
19. Horáčková Natálie 0 - 0 0 -
20. Mikešová Adéla 0 0 - - -
             
  Celkem 287,5 91 89 67,5 40


MUŽI

      hl.b.   pom.b.  
1. SSK Vítkovice B   54   601  
2. AK Olomouc B   50   496,5  
3. AK Havířov   44   420,5  
4. TJ Šumperk   43   422  
5. Sportovní klub Přerov 1908   43   388,5  
6. SK Hranice   42   404,5  
7. AO Slavia Havířov   32   224  
8. AK Bohumín   26   195,5  
9. TJ Slezan Frýdek-Místek   23   175,5  
10. AK Šternberk   20   172  
11. TJ Jäkl Karviná   17   139  
12. SKM Valašské Meziříčí   13   101,5  
13. AC Prostějov   9   97  
14. Atletika Zábřeh   1   43,5  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Kolomazník Pavel 69 16 17 16 20
2. Váverka Jonáš 41,75 12,75 - 11 18
3. Vandrovec Václav 38 - 13 11 14
4. Drštička David 32,75 11 10 11,75 -
5. Měřínský Petr 32 2 7,25 6,75 16
6. Skřeček David 30,75 12 - 10,75 8
7. Klvaňa Václav, ml. 30 - 7 9 14
8. Dluhoš Matěj 23,5 2,5 6,25 5,75 9
9. Kopec Adam 19,75 1,75 4 14 -
10. Říhošek Aleš 19 3 - 9 7
11. Mališka Rostislav 16 7 9 0 -
12. Bubík Adam 15 15 - - -
13. Slouka Robin 8 5,75 2,25 - -
14. Delibašić Almedin 7 3 - 4 -
15. Plško Radim 3 1,75 1,25 0 -
16. Adámek Filip 3 0 - - 3
17. Kadala Martin 0 0 0 0 0
18. Karlík Vojtěch 0 0 0 - -
19. Kouba Jáchym 0 0 - 0 0
20. Punge Oliver 0 0 - - -
21. Trojek Mikuláš 0 - - 0 -
22. Zdražil Vít 0 0 - - -
             
  Celkem 388,5 93,5 77 109 109

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 


 pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

 

 

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.